Naši vysokokvalifikovaní recruiteri sa zameriavajú na hľadanie tých najlepších a najspoľahlivejších robotníkov zo zahraničia. Vyhľadávajú kvalitných zamestnancov na trvalý pracovný pomer, podľa predstáv našich klientov. Tým šetria klientom čas a úsilie, ktoré by na celý proces museli vynaložiť.

Recruiteri zabezpečujú:

  • oveľa jednoduchší proces výberu zamestnancov, kde využívajú odborné znalosti a roky praxe v tejto oblasti
  • vhodne položené otázky, ktoré presne identifikujú to, čo náš klient skutočne potrebuje, čím dostáva zamestnancov takpovediac na mieru
  • poradenské služby, ktoré sa zameriavajú na sledovanie konkurencie, platové ohodnotenie a lepšie špecifikovanie požiadaviek pre klientov a uchádzačov

O nábor kvalitných zamestnancov sa postaráme za vás. Naši profesionáli majú k dispozícii širokú databázu uchádzačov, z ktorej vyberajú len tých najlepších. Samozrejmosťou sú všetky potrebné dokumenty a povolenia. Výsledkom celého procesu sú kvalifikovaní robotníci, ktorí si vážia a vykonávajú svoju prácu spoľahlivo každý deň.

Jediné, čo vás delí od kvalitnej pracovnej sily, je vyplnenie jednoduchého formulára.

Názov spoločnosti

Sídlo spoločnosti

Kontaktná osoba

Kontaktný email

Telefónne číslo

Typ služby o ktorú máte záujem
RecruitingOutsourcing

Približný počet ľudí, ktorých potrebujete

Pracovná doba alebo zmeny

Požadované vzdelanie

Náplň práce

Obsadzované profesie

Predpokladaná mesačná mzda

Osobitné požiadavky

Máte možnosť ako firma zabezpečiť ubytovanie?
ánonie

Máte vo firme firemnú dopravu?
ánonie

Vaša cenová predstava